Anonim nie wejdzie

Bloga mi zablokowali, więc przenoszę cenniejsze rzeczy tutaj

Moderator: Krzysiekniepieklo

Anonim nie wejdzie

Postprzez Krzysiekniepieklo » czwartek, 21 marca 2024, 16:38

Anonim nie wejdzie
26.06.2018
Dlaczego tylu ludzi występuje anonimowo? Co się stało z tym światem, że każdy boi się pokazać swojej twarzy i ukrywa się w swojej skorupie? Odpowiedź jest prosta. to władcy tego świata wprowadzili terror i doprowadzili do tego, że brat boi się brata. Wprowadzają prawa, które wręcz zmuszają żeby każdy jeszcze głębiej schował się w swojej skorupie. Niszczone są więzi społeczne aby doprowadzić do tego, że każdy będzie bronił swojej skorupy sam. Chcą wymieszać narody aby każdy jeszcze bardziej czuł się wyobcowany i przestraszony. Takimi najłatwiej rządzić. Rozwarstwić społeczeństwo na jak najwięcej warstw. Skłócić wszystkich ze wszystkimi.
Jak się przed tym bronić? Trzeba wyzbyć się strachu. Pokazać wszystkim swoją twarz. Taką odwagę może dać tylko Bóg. Trzeba zwrócić się do Boga. On może nas na nowo zjednoczyć i poprowadzić do zwycięstwa nad faraonem dzisiejszych czasów.-----------------------Http://prorok.phorum.pl
1 Komentarz
• 1. Yarpen_Zirgin | 26.06.2018
"Dlaczego tylu ludzi występuje anonimowo?"

Bo mamy do tego prawo. Ty zaś lepiej skup się ma tym, aby merytorycznie odpowiadać na argumenty, a nie szukaniu pretekstów do zajmowania się wszystkim innym, tylko nie istotą problemów.
• 2. krzysiekniepieklo | 26.06.2018
Już Ci pisałem Yarpen - jak Bóg traktuje anonimów. Słowo anonima nie ma realnej wartości, bo za tym słowem nikt nie stoi. Słowo ma wartość, jeśli za to słowo jesteś gotów zapłacić. Skoro nie stać Ciebie na to, to tym samym Twoje słowo nie ma wartości.
• 3. Yarpen_Zirgin | 26.06.2018
Ty. Nie myl tego, co TY sobie wymyśliłeś i bierzesz za rzeczywistość, z tym, co na dany temat sądzi Bóg. Bóg zna każdego z nas i dobrze wie kim jest człowiek, który w internecie podpisuje się pseudonimem Yarpen Zirgin. :)

Aha... To, że sobie ubzdurałeś, iż rzekomo moje słowo "nie ma wartości", bo podpisuję się pseudonimem, to jedynie kolejny mechanizm obronny, który stworzyłeś aby mieć pretekst do odrzucenia tego, co Ci przekazuję, bo zaprzecza Twoim pomysłom.
• 4. krzysiekniepieklo | 26.06.2018
Mt 10
32 15 Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie. 33 Lecz kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie.

To teraz Yarpen przyznaj się przed ludźmi. Kim jesteś?
Anonim, co do zasady ukrywa się przed ludźmi.
• 5. Yarpen_Zirgin | 26.06.2018
LOL
Zastanawiasz się nad tym, co cytujesz? Fragment mówi o przyznaniu się DO CHRYSTUSA przed ludźmi, co czynię, a nie ujawniania informacji np. na temat swoich danych osobowych. Skończ z dziecinnymi zagrywkami. To, że wymyśliłeś sobie kolejny pretekst do odrzucenia prawdy, niczego w niej nie zmieni.
• 6. krzysiekniepieklo | 26.06.2018
Twoje przyznanie się nie ma żadnej wartości, bo dalej nie wiadomo, kim jesteś.
Ten, co się przyznaje, gotów jest zapłacić za to cenę. Ty nic nie chcesz zapłacić.
Największą wartość miało słowo tych, którzy płacili krwią.
• 7. Gość | 26.06.2018
Krzysiu, "przed ludzmi " to znaczy na zywo i w personalnym ko takcie, a nie przez internet czy jakies inne srodki komunikacji gdzie nie ma bezposredniego personalnego kontaktu.
• 8. Yarpen_Zirgin | 26.06.2018
Bóg wie kim jestem, a to on będzie decydował o tym, czy przyjmie takie wyznanie. To, że ubzdurałeś sobie, że zawsze i wszędzie trzeba się podpisywać prawdziwym imieniem i nazwiskiem to TWÓJ problem, a nie mój. O co w tym Twoim nawoływaniu chodzi każdy widzi.
• 9. Gość | 26.06.2018
Krzysiu, Jezusa ukrzyzowano w realu a nie na internecie, z Apostolami tak samo w realu a nie na internecie tak jak ty tu sugerujesz.
Nie martw sie , juz niedlugo bedziesz mial okazje wykazac sie swoja wiara tak jak i inni, tylko czy gdy przyjdzie czas nie zwatpisz?
• 10. TrawaPsa | 26.06.2018
Macie się jednoczyć a nie kłócić o bzdury.
Kto to jest "faraon dzisiejszych czasów"?
• 11. Gość | 27.06.2018
Widzisz Krzysiu jak probujesz manipulowac.
To ze ignorujesz odpowiedzi na kome tarze to ukrywanie faktow, a przeciez twierdzisz ze wszystko powinno byc jawne.
Poza tym ty nie jestes Bogiem by oceniac czy ktos zdolny jest do swiadczenia o wierze czy nie.
Z drugiej strony tym samym tematem zadajesz klam Bogu sugerujac ze nie wie kto jest kto i co kto robi czy pisze.
Jak widac z twoich wpisow to ty chcialbys jedynie wiedziec kto jest kto dla wlasnego widzimisie nie zwazajac na Prawdy Boze.
Ciagle takze oskarzasz innych o rozne rzeczy a to, jak juz pisalem jest dzialaniem zlego by oskarzac ludzi przed Bogiem.
Zly nie pozwoli ci nawet pomyslec o tym ze zle robisz, a juz tym bardziej zrozumiec ze zle robisz, bys kontynuowal jego robote.
• 12. Yarpen_Zirgin | 27.06.2018
Kasowaniem komentarzy nie zmienisz faktu, że zabierając się za ocenę, że Bóg nie uzna mojego przyznania się do Chrystusa, bo piszę w sieci pod pseudonimem, wkraczasz w kompetencje Wszechmogącego. :D
• 13. krzysiekniepieklo | 27.06.2018
'''''Z drugiej strony tym samym tematem zadajesz klam Bogu sugerujac ze nie wie kto jest kto i co kto robi czy pisze.'''''

A czy ja pisałem, że Bóg nie wie?
To ten, co pisze anonimowo, nie chce się przyznać przed ludźmi, że to on napisał.
Czy ktoś, kto pisze anonimowo, do czegokolwiek się przyznaje?
• 14. krzysiekniepieklo | 27.06.2018
''''''12. Yarpen_Zirgin | Dziś 21:31

Kasowaniem komentarzy nie zmienisz faktu, że zabierając się za ocenę, że Bóg nie uzna mojego przyznania się do Chrystusa, bo piszę w sieci pod pseudonimem, wkraczasz w kompetencje Wszechmogącego. :D''''''''

Gdzie ja tak napisałem?
• 15. Yarpen_Zirgin | 28.06.2018
6. krzysiekniepieklo | 26.06.2018

Twoje przyznanie się nie ma żadnej wartości, bo dalej nie wiadomo, kim jesteś.
• 16. kacperek29 | 28.06.2018
Krzysiek może imię i nazwisko, miasto, adres podać, może jeszcze link do facebook, goldenline czy kto co tam ma?
• 17. krzysiekniepieklo | 28.06.2018
''''''Krzysiek może imię i nazwisko, miasto'''''''' Tyle Kacperku wystarczy.
Wielokrotnie takie dane podawałeś. a to, co na wierze z tymi anonimami się dzieje, to jest cyrk.
• 18. Yarpen_Zirgin | 28.06.2018
To, co się dzieje, to Twoje kolejne szukanie pretekstu do odrzucenia niewygodnych dla Ciebie faktów. :(
Krzysiekniepieklo
 
Posty: 787
Dołączył(a): wtorek, 5 września 2017, 11:02

Postprzez » czwartek, 21 marca 2024, 16:38

 

Powrót do Blogowe dyskusje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron