Blog na portalu Neon24.pl

Bloga mi zablokowali, więc przenoszę cenniejsze rzeczy tutaj

Moderator: Krzysiekniepieklo

Blog na portalu Neon24.pl

Postprzez Krzysiekniepieklo » czwartek, 5 marca 2020, 19:56

21 listopada 2020r. założyłem nowego bloga na portalu Neon24.pl
trochę ten portal szwankuje i czasami nie ma do niego dostępu ale chyba nie miałem wyjścia, bo blog na "Wiara.pl" wygląda na to, że się skończył, jak przewidywałem od dawna. Właśnie z tego względu zakładałem to forum, bo się z tym liczyłem. Na razie dużo wklejam z tego, co wcześniej pisałem gdzie indziej ale będę tutaj przenosił nowe teksty tam pisane. Na razie nie widzę tam zagrożenia, że mnie potraktują, jak to dotychczas się działo na forach ale kto wie, jak daleko macki mojego wroga sięgają.
Myślałem o linkowaniu ale to dość ryzykowny pomysł, bo na przykład linkowanie do mojego bloga ma w tym momencie taką wadę, że na dzień dzisiejszy linki nie działają właśnie ze względu na blokowanie bloga. Linkowanie do tego, co na forach pisałem też jest ryzykowne, bo już nie raz usuwane były całe moje tematy. No cóż. Mam jak mam i muszę się do tego przyzwyczaić. Wolność słowa w tym kraju, to jest fikcja.
Krzysiekniepieklo
 
Posty: 787
Dołączył(a): wtorek, 5 września 2017, 11:02

Postprzez » czwartek, 5 marca 2020, 19:56

 

Re: Blog na portalu Neon24.pl

Postprzez Yarpen Zirgin » poniedziałek, 9 marca 2020, 09:02

Sam sobie załatwiłeś blokadę wrzucając antysemickie kłamstwa, więc teraz nie płacz, że musisz przenieść bloga.
Yarpen Zirgin
 

Re: Blog na portalu Neon24.pl

Postprzez Krzysiekniepieklo » poniedziałek, 9 marca 2020, 11:36

Yarpen Zirgin napisał(a):Sam sobie załatwiłeś blokadę wrzucając antysemickie kłamstwa, więc teraz nie płacz, że musisz przenieść bloga.


Przeczytaj sobie w dziale o Żydach - temat "komunizm drogą do władzy nad światem". Tam masz dostateczne dowody na to, co piszę.
A Ty Yarpen, to może też Żydem jesteś, że tak bronisz ichniejszej propagandy? Może Ci się podoba to, że nie pozwalają mówić ludziom tego, co myślą? A to, czy ktoś lubi Żydów, to nie jest kwestia nakazów i zakazów ale tego, jak się zachowują tam, gdzie przybyli.
Krzysiekniepieklo
 
Posty: 787
Dołączył(a): wtorek, 5 września 2017, 11:02

Re: Blog na portalu Neon24.pl

Postprzez Yarpen Zirgin » poniedziałek, 9 marca 2020, 20:46

Krzysiekniepieklo napisał(a):
Yarpen Zirgin napisał(a):Sam sobie załatwiłeś blokadę wrzucając antysemickie kłamstwa, więc teraz nie płacz, że musisz przenieść bloga.


Przeczytaj sobie w dziale o Żydach - temat "komunizm drogą do władzy nad światem". Tam masz dostateczne dowody na to, co piszę.

Przykro mi, ale tam nie ma dowodów, bo to, że ktoś coś napisał w Internecie, nie oznacza jeszcze, iż jest to dowód. To tylko czyjeś wymysły, w które wierzą ludzie nie znający np. historii.
Yarpen Zirgin
 

Re: Blog na portalu Neon24.pl

Postprzez Krzysiekniepieklo » poniedziałek, 9 marca 2020, 21:26

Yarpen Zirgin napisał(a):
Krzysiekniepieklo napisał(a):
Yarpen Zirgin napisał(a):Sam sobie załatwiłeś blokadę wrzucając antysemickie kłamstwa, więc teraz nie płacz, że musisz przenieść bloga.


Przeczytaj sobie w dziale o Żydach - temat "komunizm drogą do władzy nad światem". Tam masz dostateczne dowody na to, co piszę.

Przykro mi, ale tam nie ma dowodów, bo to, że ktoś coś napisał w Internecie, nie oznacza jeszcze, iż jest to dowód. To tylko czyjeś wymysły, w które wierzą ludzie nie znający np. historii.


To, co Ty znasz Yarpen, to nie jest historia, tylko propaganda jednego narodu, który sobie uzurpuje wyłączność na prawdę historyczną.
Skoro tym, którzy mają inne zdanie, nie pozwala się mówić Yarpen, to historia oglądana tylko z jednej strony, to nie jest historia, tylko propaganda. Jesteś chyba na tyle inteligentny żeby to rozumieć. Ja to wszystko wyjaśniłem w logiczny sposób. Hitler i Stalin, to nie byli psychopaci. Oni realizowali szczegółowo opracowany plan. Cała reszta nieświadoma tego łajdactwa, płaciła cenę swojej naiwności.
Krzysiekniepieklo
 
Posty: 787
Dołączył(a): wtorek, 5 września 2017, 11:02

Postprzez » poniedziałek, 9 marca 2020, 21:26

 


Powrót do Blogowe dyskusje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron