Swiece chanukowe w polskim sejmie

Moderator: Krzysiekniepieklo

Swiece chanukowe w polskim sejmie

Postprzez Krzysiekniepieklo » wtorek, 19 grudnia 2023, 09:55

Za przykładem i nauką z Ksiąg Machabejskich
Świece chanukowe po Polsku.

A więc o co chodziło w Księgach Machabejskich? Ano i to, że obcy kulturowo miejscowym ludom najeźdźcy zmuszali ich do w sposób terrorystyczny do zmiany obyczajów swoich przodków na zupełnie im obce obyczaje ich najeźdźców. No i miejscowi z ogromnym poświęceniem walczyli o to żeby zachować swoje obyczaje według których żyli od pokoleń. No i pan Braun bardzo dobrze zrozumiał przesłanie wynikające z tych Machabejskich ksiąg. Podjął heroiczną walkę z obcymi, siłą nam narzucanymi obyczajami naszych najeźdźców. Podjął pierwszą próbę oczyszczenia świątyni polskości – polskiego Sejmu, z tego wszystkiego, co jest tej polskości obce. Obawiam się jednak, że tego nie da się oczyścić i to była syzyfowa praca, no albo jeszcze gorzej, że pan Braun też jest nam obcy kulturowo, a to co miało miejsce, to tylko przedstawienie pod publikę według dużo wcześniej napisanego scenariusza. W każdym razie można pana Brauna bronić właśnie w ten sposób, że taki jest przekaz Ksiąg Machabejskich, jeśli chodzi o polskie sprawy.
To teraz pan Braun powinien zaapelować do Marszałka o zapalenie świec adwentowych, bo to należy do kultury miejscowej.
Krzysiekniepieklo
 
Posty: 787
Dołączył(a): wtorek, 5 września 2017, 11:02

Postprzez » wtorek, 19 grudnia 2023, 09:55

 

Re: Swiece chanukowe w polskim sejmie

Postprzez Krzysiekniepieklo » wtorek, 19 grudnia 2023, 09:57

Chanuka to satanistyczny kult. Braun prawdę im powiedział.
No a w sądzie powinien się powołać na to, co powiedział Jezus.
No a Jezus do Żydów mówił tak:
J 8
42 Rzekł do nich Jezus: «Gdyby Bóg był waszym Ojcem, to i Mnie byście miłowali. Ja bowiem od Boga wyszedłem i przychodzę. Nie wyszedłem od siebie, lecz On Mnie posłał. 43 Dlaczego nie rozumiecie mowy mojej? Bo nie możecie słuchać mojej nauki. 44 Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.
Mt 23
29 Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo budujecie groby prorokom i zdobicie grobowce sprawiedliwych, 30 i mówicie: "Gdybyśmy żyli za czasów naszych przodków, nie byliśmy ich wspólnikami w zabójstwie proroków". 31 Przez to sami przyznajecie, że jesteście potomkami tych, którzy mordowali proroków! 32 Dopełnijcie i wy miary waszych przodków! 33 Węże, plemię żmijowe, jak wy możecie ujść potępienia w piekle?

(plemię żmijowe – potomstwo węża (szatana))
No a tutaj jest o odrzuceniu Żydów, jako narodu wybranego
Mt 21

33 Posłuchajcie innej przypowieści! Był pewien gospodarz, który założył winnicę. Otoczył ją murem, wykopał w niej tłocznię, zbudował wieżę, w końcu oddał ją w dzierżawę rolnikom i wyjechał. 34 Gdy nadszedł czas zbiorów, posłał swoje sługi do rolników, by odebrali plon jemu należny. 35 Ale rolnicy chwycili jego sługi i jednego obili, drugiego zabili, trzeciego zaś ukamienowali. 36 Wtedy posłał inne sługi, więcej niż za pierwszym razem, lecz i z nimi tak samo postąpili. 37 W końcu posłał do nich swego syna, tak sobie myśląc: Uszanują mojego syna. 38 Lecz rolnicy zobaczywszy syna mówili do siebie: "To jest dziedzic; chodźcie zabijmy go, a posiądziemy jego dziedzictwo". 39 Chwyciwszy go, wyrzucili z winnicy i zabili. 40 Kiedy więc właściciel winnicy przyjdzie, co uczyni z owymi rolnikami?» 41 Rzekli Mu: «Nędzników marnie wytraci, a winnicę odda w dzierżawę innym rolnikom, takim, którzy mu będą oddawali plon we właściwej porze». 42 Jezus im rzekł: «Czy nigdy nie czytaliście w Piśmie: Właśnie ten kamień, który odrzucili budujący, stał się głowicą węgła. Pan to sprawił, i jest cudem w naszych oczach. 43 Dlatego powiadam wam: Królestwo Boże będzie wam zabrane, a dane narodowi, który wyda jego owoce.


A więc, według Jezusa, to dzisiejsza żydowska Chanuka jest obrzędem szatańskim.
Żydzi dzisiaj w Polsce robią dokładnie to, co zostało napiętnowane w Księgach Machabejskich. Zmuszają miejscowe chrześcijańskie narody do porzucania swoich chrześcijańskich zwyczajów i przejmowania ich zwyczajów. No, jak by to robili w swoich synagogach albo w swoich domach, to by to nie było naganne. No ale zmuszają chrześcijan do swoich satanistycznych kultów.
Dlatego panu Braunowi należy się pochwała za to, co zrobił. Braun jawi się jak Eleazar z Księgi Machabejskiej, który nie zważając na konsekwencje, odmówił udziału w łamaniu przykazań Boga.
Chanuka podchodzi pod pierwsze przykazanie.

NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.

Chanuka to jest kłanianie się obcym bogom. No a gaszenie świec chanukowych, to jak oczyszczanie świątyni w Księgach Machabejskich.
Krzysiekniepieklo
 
Posty: 787
Dołączył(a): wtorek, 5 września 2017, 11:02

Postprzez » wtorek, 19 grudnia 2023, 09:57

 


Powrót do O Żydach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron